botoks na włosy
Uroda

Botoks na włosy – efekty zabiegu

Włosy są wizytówką kobiety, jeżeli są piękne i zadbane odejmują lat i sprawiają że wyglądamy młodziej i atrakcyjniej. Dlatego też wiele kobiet dba o swoje włosy poprzez zastosowanie rożnych zabiegów mających na celu odbudowę i regenerację włosa. Do tych najpopularniejszych zabiegów zaliczane jest keratynowe prostowanie włosów, nanoplastia włosów czy także botoks włosów. Wszystkie te zabiegi powodują, że nasze włosy będą wyglądały pięknie i zdrowo jednak zanim zdecydujemy się na którykolwiek z nich warto wiedzieć czym różnią się od siebie i na czym polegają.

Jeżeli zależy nam na długotrwałym i jak najlepszym efekcie zabieg na włosy powinien przeprowadzić dobry fryzjer, poznań to miasto gdzie bez problemu znajdziemy wiele renomowanych salonów fryzjerskich i gdzie będziemy moli oddać się w ręce najlepszych specjalistów.

Botoks na włosy – efekty zabiegu

Zabiegiem na włosy który w ostatnich latach cieszy się największą popularnością jest botoks na włosy. Zabieg ten ma na celu zapewnienie spektakularnych i długotrwałych efektów związanych z odżywieniem włosów. Choć zabieg ten nie ma za wiele wspólnego z zabiegiem botoksu na twarz jest równie skuteczny i powoduje pewnego rodzaju odmłodzenie włosów. Cały zabieg botoksu na włosy może trwać około godziny, a efekty widoczne są w zasadzie odrazu. Tuz po zabiegu włosy wydają się być gęstsze, lepiej się układają i są gładkie. Do innych efektów zabiegu należy także to, że włosy wyglądają zdrowiej, są nawilżone i przestają się puszyć. Są także zdecydowanie łatwiejsze w rozczesywaniu, znacznie bardziej sypkie i nie plączą się. Dodatkowym efektem zabiegu jest wydobycie koloru, kolor włosa jest odnowiony i wydaje się być bardziej intensywny, a przy tym włosy staja się bardziej błyszczące już na pierwszy rzut oka.

Na zabieg botoksu na włosy może zdecydować się każda kobieta, bez względu na rodzaj i grubość włosów, efekty będą widoczne zawsze. Każdy włos po zabiegu będzie odżywiony, zdrowszy i zregenerowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *