manicure hybrydowy
Uroda

Czy manicure hybrydowy niszczy paznokcie?

Manicure hybrydowy już od jakiegoś czasu uznawany jest za świetną alternatywę dla tipsów żelowych czy akrylowych, które bardzo niszczyły naturalną płytkę paznokcia. Hybryda, jak potocznie mówi się o tym produkcie miała być trwałym sposobem na piękne paznokcie a co więcej zdrowym.

Okazuje się jednak, że i tego rodzaju manicure ma swoje wady. O tych możemy mówić przede wszystkim jeśli paznokcie zostaną potraktowane słabej jakości lakierem bądź manicure wykona nieprofesjonalnie wyszkolona manicurzystka.

Ten słynny lakiero żel najlepiej jest stosować, kiedy naturalna płytka naszego paznokcia jest mocna i zdrowa. Jeśli zaś mamy tendencję do łamliwych i cienkich paznokci może okazać się, że manicure hybrydowy po kilkakrotnym nałożeniu będzie działać w sposób destrukcyjny i tylko pogłębi problem. Jak przyznaje manicurzystka zatrudniona w salontuiteraz.pl, manicure Ursynów musi być wykonany zgodnie z najlepszą techniką, przy użyciu najlepszej jakości materiału. Jeśli klientka boryka się z chorobami płytki różnego rodzaju bądź jej paznokcie naturalne są zniszczone, wtedy nie powinno wykonywać się tego rodzaju ich malowania. Uczciwa profesjonalistka doradzi, by najpierw doprowadzić je do dobrej formy i dopiero potem umówić się na manicure. Tylko wtedy nie będzie on niszczyć dodatkowo paznokci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *