żylaki
Uroda Zdrowie

Jak skutecznie leczyć żylaki?

W ostatnich latach na rynku medycznym pojawiło się kilka nowych metod leczenia żylaków. Dzięki nim osoby, które cierpią na tego rodzaju dolegliwość nie muszą już obwiać się innowacyjnej operacji chirurgicznej, po której pozostawały nieestetyczne blizny a sama operacja unieruchamiała pacjenta na wiele dni. Co więcej, trzeba też jasno podkreślić, że operacyjne usuwanie żylaków wiązało się z licznymi powikłaniami, na przykład stanami zapalnymi ran.

Te czasy minęły już bezpowrotnie, oczywiście leczenie żylaków przy wykorzystaniu operacji chirurgicznej są nadal stosowane jednak decyduje się na nie coraz mniejsza liczba pacjentów. Wszystko dlatego, że dzisiaj te niekorzystne zmiany na kończynach dolnych można usuwać nieinwazyjnie a wszystko to przy pomocy lasera.

Usuwanie żylaków laserem to nowoczesna metoda, która jest nie tylko bezbolesna, ale również pozwala pacjentowi już następnego dnia wrócić do aktywności fizycznej. Co więcej, chory nie musi być nawet hospitalizowany. Kolejną zaletą jest również fakt, iż laserowe usuwanie żylaków nie wiąże się z żadnymi powikłaniami a pacjent nie będzie borykał się z najmniejszymi bliznami.

Dzięki temu, każdy kto cierpiał kiedykolwiek na żylaki może już teraz cieszyć się pięknymi nogami. Wystarczy umówić się na wizytę do jednego z gabinetów dermatologicznych, takich jak Wasylkowscy. Tam po przeprowadzeniu niezbędnych badań i analizy zmian żylnych można wykonać nieinwazyjny zabieg usuwania żylaków z zastosowaniem tej innowacyjnej metody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *