fryzury na jesień
Uroda

Najmodniejsze fryzury na jesień

Na jesień na pewno warto zapuścić nie co włosy bowiem będą wtedy naturalną ochroną naszej głowy podczas niższych temperatur. Dobrze jest również odejść od rozwichrzonych, falowanych fryzur, ponieważ jesień 2014 to czas idealny na gładkość.

Tej jesieni królować będą fryzury proste, koniecznie z przedziałkiem na środku głowy- taki można nosić zarówno przy włosach rozpuszczonych jak i związanych w niski kucyk. Bez wątpienia przyda się wizyta w salonie – fryzjer w Warszawie nakładając odżywczą maseczkę uzdrowi nasze włosy, które nie co się zniszczyły pod wpływem działania mocnych promieni słonecznych.

Warto postawić na nowy kolor – jesienią liczy się blask więc lśniące włosy to podstawa. W salontuiteraz trendem są ciemne barwy, takie jak ciemne blondy, brązy a nawet wiśnie.

Udając się na wieczorną uroczystość zaskoczymy wszystkich minimalizmem – kobiety o włosach długich mogą upleść skromnego koka, który właśnie o tej porze roku króluje na wszystkich salonach.

Oczywiście planując nowe fryzury na jesień, które idealnie wkomponują się w jesienne trendy zwróćmy uwagę na naszą osobowość, stan włosów, kształt twarzy czy codzienny styl. Nie decydujmy się na fryzury wymagające codziennego modelowania jeśli nie mamy na to czasu. Ciemne odcienie również nie będą pasować do każdej cery a przedziałek na środku do każdego kształtu głowy. Na szczęście w dobrych salonach fryzjerskich pracują styliści, którzy służą pomocną radą w tych kwestiach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *