Ramka reklamowa do tablicy rejestracyjnej
Reklama

Tablice rejestracyjne w naszych samochodach

Każdy pojazd przewożący osoby po drogach publicznych powinien posiadać rejestrację, umożliwiającą jego identyfikację. To rzecz oczywista, jednak mało kto myśli, gdzie produkuje się tego typu rzeczy. Co ciekawe, jest to bardzo popłatny biznes, ponieważ samochody produkowane są na całym świecie non-stop. Na tym jednak nie koniec, ponieważ w ostatnich latach równie popularne są ramki pod tablice rejestracyjne.

Produkuje je kilkadziesiąt firm, a ich klienci to takie instytucje jak dealerzy różnych marek samochodów, komisy samochodowe, wypożyczalnie samochodów, firmy posiadające floty pojazdów i chcące mieć swoją reklamę na aucie, agencje reklamowe, itp. Ramki mogą być też prostokątne (przeznaczone dla aut) lub kwadratowe (motocykle i motorowery).

Tego typu podkładki pod tablice rejestracyjne mają przyciągać wzrok, dlatego też możemy spotkać kilka różnych ich rodzajów. Tak więc znajdziemy ramki pod tablice rejestracyjne wypukłe, wyposażone w napis 3D, metalizowane, z nadrukiem (stosuje się do niego system doming), z folia termotransferową. Ramki może zdobić kolorowa grafika nanoszona na folii odblaskowej, posiadać specjalne hologramy do zastosowań zewnętrznych, znaki wodne, kody paskowe, nadruki UV lub znaki robione suchym stemplem. Podkładki pod tablice rejestracyjne mogą być doczepiane do tablic lub też sprzedawane oddzielnie. Nie można robić ich samemu – każda ramka pod tablicę rejestracyjną musi mieć atest.
Podkładki pod tablice rejestracyjne można nabyć zarówno w handlu hurtowym, jak też i detalicznym.

Na rynku możemy znaleźć wiele ofert sprzedaży, a w sieci ludzie handlują nimi nawet na Allegro. Tak więc jeżeli ktoś chce nabyć atrakcyjne ramki tego typu, nie powinien mieć z tym żadnych problemów. Wybór w tym temacie jest naprawdę przeogromny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *