klapa wolnoopadająca
Dom

Deski sedesowe wolnoopadające – zbędny gadżet czy świetny pomysł?

Nie ulega żadnej wątpliwości, że klapa wolnoopadająca to świetny wybór zarówno jeśli chodzi o zastosowania domowe, jak i miejsca użytku publicznego. Decydując się na deski sedesowe wolnoopadające musisz liczyć się z nieco większym wydatkiem, aniżeli na standardowe modele. Te jednak przekładają się na niesamowity komfort użytkowania sedesu, a także wyższy poziom higieny osobistej.

Wysokiej klasy klapa wolnoopadająca jest wykonana z trwałych materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz nie przyciągają do swojej powierzchni bakterii. Po skorzystaniu z ubikacji już nie musisz trzymać dłonią deski, aby ta nie uderzyła w sedes z dużą prędkością. Deski sedesowe wolnoopadające niwelują ten problem i sprawiają, że korzystanie z ubikacji jest znacznie przyjemniejsze i co najważniejsze – czystsze.

Klasa wolnoopadająca – ile kosztuje?

Ceny, w jakich dostępne są deski sedesowe wolnoopadające oscylują w granicy od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Wiele zależy od tego, jaka klapa wolnoopadająca Cię interesuje. Możesz postawić na tradycyjne modele, a także na takie z elektronicznym sterowaniem, podgrzewaniem oraz funkcją bidetu. To ciekawe rozwiązania, które przekładają się na zwiększenie poziomu higieny dla osób korzystających z sedesu – zarówno w miejscach publicznych, jak i domach jednorodzinnych. Koniecznie zastanów się, czy klapa wolnoopadająca nie będzie strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o Twoje potrzeby higieniczne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *