catering i dieta pudełkowa
Żywność

Dla kogo jest przeznaczony catering dietetyczny i dieta wegetariańska?

Catering dietetyczny popularny jest od kilku lat i z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Pod hasłem catering dietetyczny nie kryje się nic innego jak po prostu dieta pudełkowa. Jeszcze nie dawno taka forma żywienia kojarzyła nam się przede wszystkim z gwiazdami i celebrytami, czy też osobami naprawdę bogatymi które na to stać. Dziś jednak z takiego rozwiązania korzysta także przeciętny kowalski.

Kto decyduje się na domową dietę pudełkową?

Po catering dietetyczny najczęściej sięgają osoby na diecie, które chcą zgubić kilka zbędnych kilogramów, bądź też osoby które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i dążą do tego aby zdrowo się odżywiać. Inna grupą która również bardzo chętnie decyduje się na posiłki w pudełkach są sportowcy, czyli osoby aktywne których dieta musi być odpowiednio zbilansowana i kaloryczna. Takim osobom może być trudno w dopasowaniu odpowiednie dla siebie diety, a gotowe posiłki w pudełkach są idealnym rozwiązaniem. Domowa dieta pudełkowa to szeroka gama wariantów spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Do wyboru mamy dietę tradycyjną jest to dieta odpowiednio zbilansowana jednak beż żadnych wskazań, a zatem dla osób bez alergii oraz nietolerancji pokarmowych, prowadzących normalny tryb życia.

Innym wariantem jest wspominana wcześniej dieta dla sportowców, dieta o niskim indeksie glikemicznym, dieta dla diabetyków czy też catering dietetyczny – dieta wegetariańska bądź wegańska, a nawet specjalna dieta dla kobiet w ciąży która zawiera przede wszystkim produkty wspierające organizm w okresie ciąży.

Każdy catering dostarczany jest codziennie pod same drzwi naszego domu. Zazwyczaj składa się on z pięciu posiłków śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorka oraz kolacji. W zależności od rodzaju diety może ona obejmować inną liczbę posiłków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *