studio filmowe
Ciekawostki

Studio filmowe – jakie produkcje mogą w nim powstać?

W ostatnim czasie na rynku pojawiła się spora grupa niezależnych obiektów, takich jak studia filmowe, w których możliwa jest produkcja licznych form filmowych.

W studiach tego rodzaju możliwe jest nie tylko tworzenie profesjonalnych sesji zdjęciowych, ale przede wszystkim spotów reklamowych na potrzeby telewizyjne, scen serialowych, filmów komercyjnych, fabularnych, dokumentalnych czy krótkometrażowych. Tak naprawdę możliwości studia filmowego są wszelakie. Najlepsze zaplecze techniczne i profesjonalna obsługa pozwala na realizację różnorodnych pomysłów.

Studio filmowe może być najczęściej dostosowane do danego projektu – stworzenie odpowiedniej scenerii pozwala tworzyć rzeczy najwyższej wartości od teledysków poczynając a na filmach historycznych czy przyrodniczych kończąc.

Do studia filmowego zgłaszają się zarówno ekipy amatorskie jak i te profesjonalne, z wysokim budżetem. Tutaj warunki zostają w pełni spełnione zarówno dla początkujących filmowców jak i tych z dużym doświadczeniem, realizujących wysokobudżetowe produkcje w sakli ogólnopolskiej i światowej.

Studio filmowe w odróżnieniu od pleneru daje świetne możliwości kręcenia dowolnych ujęć a co więcej, można je wynajmować dogodnie wedle zapotrzebowani, zarówno na kilka godzin jak i kilka dni czy miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *