odżywcze serum do rzęs
Uroda

Jak bezpiecznie korzystać z dobrodziejstwa zalotki do rzęs?

Niemal każda wizażystka zapytana o produkty kosmetyczne, bez których nie może żyć odpowie, że wysokiej jakości zalotka do rzęs jest zawsze na szczycie listy! Z drugiej strony jest też wiele kobiet, które nigdy nie próbowały tego z wyglądu nieco przerażającego urządzenia, ale prawda jest taka, że nic nie otwiera oczu bardziej niż naturalnie podkręcone rzęsy! Kluczem jest wiedza o tym, jak używać zalotki we właściwy sposób, by uzyskać taki efekt.

Dlaczego warto korzystać z zalotki do rzęs?

Niewiele narzędzi do pielęgnacji skóry i urody wykazuje natychmiastowe korzyści. Jednym z nich jest właśnie zalotka do rzęs. Poprawia kształt oczu, nadając im naturalnie efektowny wygląd – jednak, jeśli nigdy wcześniej nie miałaś z nią do czynienia, może Ci się wydawać, że na siłę wyginasz rzęsy i możesz je w ten sposób uszkodzić. Jednak  lekkie szarpanie i naciskanie rzęs jest bezpieczne, jeśli będziesz robić to zgodnie z poniższymi wskazówkami. Dlatego zaleca się stosowanie tego narzędzia jeszcze przed nałożeniem tuszu do rzęs, w innym wypadku tusz może przyklejać się do zalotki, wyciągając rzęsy z większą siłą.

Zalotka Revitalash – jak używać jej właściwie?

Przede wszystkim – wybierz odpowiednią zalotkę. Zalotka do rzęs jest jedną z rekomendowanych przez wiele użytkowniczek. Dobrą zasadą jest najpierw podkręcenie rzęs, a dopiero potem nałożenie Volumizing Primer Revitalash i tuszu. Zapobiegnie to łamaniu się rzęs.

Następnie upewnij się, że zalotka do rzęs jest czysta, w kolejnym kroku po prostu rozłóż uchwyty i wyśrodkuj górne rzęsy pomiędzy górnymi i dolnymi płatkami. Umieść zalotkę u nasady górnej linii rzęs, jak najbliżej nasady, nie ściskając powieki. Ściśnij delikatnie. Przytrzymaj przez pięć do dziesięciu sekund i zwolnij.

Dopiero po wykonaniu takiej procedury nałóż od 2 do 3 warstw ulubionego tuszu do rzęs, poruszając szczoteczką od nasady aż po końce – i gotowe, pięknie długie rzęsy w mgnieniu oka! Jeśli chcesz uzyskać jeszcze bardziej spektakularny efekt – regularnie stosowana najlepsza odżywka do rzęs Revitalash może się do tego mocno przyczynić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *