Uroda

Manicure japoński krok po kroku

Manicure japoński powstał jakieś 400 lat temu i na początku stosowały go tylko japońskie arystokratki. Jego zadaniem było maksymalne wzmocnienie i odżywienie paznokci i uzyskanie pięknego, różowego kolorytu.

Dzisiaj tego rodzaju zabieg kosmetyczny znany jest na całym świecie i zyskuje coraz większą popularność, głównie ze względu na wyśmienite efekty. Cały zabieg trwa tylko około 30 minut i należy go powtarzać mniej więcej co dwa tygodnie, przez kilka miesięcy. Nie warto zdecydować się na jego wykonanie samodzielnie bowiem tylko przy wykorzystaniu najlepszych składników jego efekt będzie zamierzony.
Sam zabieg polega na dokładnym oczyszczeniu płytki paznokcia a następnie wmasowanie w nią bomby witaminowej w postaci specjalnej pasty – manicure na Ursynowie będzie wykonany właśnie taką metodą a pasta bogata będzie w witaminę A, E oraz pyłek pszczeli. Dzięki temu paznokcie już po kilku sesjach staną się lśniące, o charakterystycznym różowawym odcieniu, zwanym blaskiem perły.
Wszelkie informacje na temat manicure japońskiego można uzyskać w wyspecjalizowanych zakładach, w których tego rodzaju zabiegi są wykonywane należycie. Trzeba przyznać, że cieszą się one coraz większą popularnością bowiem właśnie w ten szybki i co ważnie niedrogi sposób można sprawić, że nasze paznokcie będą doskonale odżywione i zadbane. Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych metod na kruche i łamliwe paznokcie oraz te, które się rozdwajają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *